Karrier

Az Aurum Zálogház és Ékszerüzlet bővíti egyik pécsi fiókját, ezért keresünk tapasztalattal rendelkező

ékszerbecsüst

Kik vagyunk?

Az Aurum Pécs piacvezető zálogháza és ékszerüzlete. 4 pécsi és egy budapesti fiókunk évente több mint 40.000 db zálogügyletet bonyolít le, és több mint 10.000 db arany-ezüst  ékszert értékesít.

Kit keresünk?
Pécsi zálogház-ékszerüzletünkbe keresünk szakképzettséggel és tapasztalattal rendelkező ékszerbecsüst (részmunkaidőben is).

Amit várunk a jelentkezőtől:
- ékszerbecsüs végzettség
- zálogházi gyakorlat, vagy
- nemesfém felvásárlási gyakorlat
- alapvető számítógépes ismeretek
- vevőközpontú gondolkodás

Amit kínálunk Önnek:
- stabil állás egy 1996 óta működő vállalkozásnál
- alapbéren felül havi jutalék és negyedéves jutalom
- teljes munkabérrel történő bejelentés

- változatos feladatok - záloghitelezés - felvásárlás - bolti és internetes értékesítés
- önálló munkavégzés lehetősége

Ami az Ön feladatai közé fog tartozni:
- záloghitelezés (értékbecslés, zálogjegy nyomtatás, kifizetés)
- felvásárlás (értékbecslés, vételi jegy kitöltés, kifizetés)
- értékesítés (ékszerek bemutatása az ügyfeleknek, pénztárgép, bankkártya terminál kezelése)

Munkavégzés helye:
Pécs

 Jelentkezzen Ön is!
Jelentkezés az alábbi email címen lehetséges, önéletrajzzal, és nettó fizetési igény megjelölésével:

>>> info@aurumzaloghaz.hu

Várjuk a jelentkezését!

Dr. Gulyásné Óvári Rita